Provoz sociálních služeb organizace je dotován Moravskoslezským krajem

Středisko sociálních služeb Kopřivnice
PDF Tisk Email

Středisko sociálních služeb města Kopřivnice, p.o. zastřešuje poskytování sociálních služeb na území města Kopřivnice a přilehlých částí.

 

Naše organizace provozuje pečovatelskou službu která je poskytována podle potřeb občana přímo v jeho domácím prostředí. Hlavním smyslem této služby  je uspokojení potřeb občana v takovém rozsahu, aby mohl co nejdéle setrvat v domácím prostředí a vedl plnohodnotný život.

Občanům našeho města  rovněž nabízíme profesionální domácí zdravotní péči, která je garantovaná praktickými i odbornými lékaři. Jedná se o zdravotní péči určenou občanům, kteří jsou částečně nebo zcela závislí na pomoci druhé osoby.

Budova Strediska socialnich sluzeb Koprivnice

Rodinným pečovatelům nabízíme využití další služeby tzv. odlehčovací. Tuto službu poskytujeme ve formě pobytové. Pobytová služba představuje časově omezené ubytování na „Domovinkách“.

Součástí Střediska sociálních služeb města Kopřivnice  je také denní stacionář KOPRETINA, který  provozujeme v Kopřivnici na ulici Francouzské č.p.1181. Denní stacionář je určen dospělým občanům se zdravotním nebo mentálním postižením.

Pro osoby, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci spojené se ztrátou bydlení, nabízíme ubytování v azylovém domě na ulici Horní č. 1113, Kopřivnice.

Součástí azylového domu je noclehárna, kterou mohou využívat osoby bez přístřeší od 18.30 hod. do 7.30 hod.

 
Copyright © 2022 Středisko sociálních služeb města Kopřivnice, p.o.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
.