Provoz sociálních služeb organizace je dotován Moravskoslezským krajem

Tisk Email

Pozor změna!!! Z organizačních důvodů se ples Kopretiny koná v náhradím termínu tj. 23.2.2018 od 19.30hod. v Katolickém domě v Kopřivnici. Omlouváme se za komplikace. Těšíme se na Vaši účast :)
Logo Kopretina

Denní stacionář se nachází ve Vlčovicích (č. 76) a je součástí Střediska sociálních služeb města Kopřivnice. Zařízení je určeno dospělým osobám s mentálním příp. přidruženým kombinovaným handicapem a poskytuje jim ambulantní službu tzn. že uživatelé do stacionáře denně dojíždí a odtud se pak vracejí zpět do svých rodin.

Každý den může stacionář navštívit maximálně 20 uživatelů, s tím, že uživatel si může dle svých potřeb stanovit jak rozsah poskytovaných služeb, tak i dny, ve kterých bude službu využívat.
V budově stacionáře se nachází kuchyňka, jídelna, šatna pro muže a šatna pro ženy, 3 pracovny (dílny), společenská místnost, posilovna, počítačový koutek a sociální zařízení. K objektu náleží také přilehlá zahrada s pergolou a venkovním posezením (viz. fotogalerie – prostředí stacionáře).
Služba je poskytována pracovním týmem ve složení: 1x sociální pracovník a zároveň vedoucí DS, 3x pracovník v sociálních službách a 1x provozní pracovník.

Další informace o našem poslání, cílech a podmínkách poskytování služby se dozvíte z Veřejného závazku a Informačního letáku.

 
Copyright © 2018 Středisko sociálních služeb města Kopřivnice, p.o.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
.