Provoz sociálních služeb organizace je dotován Moravskoslezským krajem

Tisk Email

Od 1.7.2019 funguje denní stacionář KOPRETINA v nových prostorách komunitního centra „Pětka“ v Kopřivnici na ul. Francouzská 1181.

Logo Kopretina

 

Denní stacionář se nachází ve Vlčovicích (č. 76) a je součástí Střediska sociálních služeb města Kopřivnice. Zařízení je určeno dospělým osobám s mentálním příp. přidruženým kombinovaným handicapem a poskytuje jim ambulantní službu tzn. že uživatelé do stacionáře denně dojíždí a odtud se pak vracejí zpět do svých rodin.

Každý den může stacionář navštívit maximálně 20 uživatelů, s tím, že uživatel si může dle svých potřeb stanovit jak rozsah poskytovaných služeb, tak i dny, ve kterých bude službu využívat.
V budově stacionáře se nachází kuchyňka, jídelna, šatna pro muže a šatna pro ženy, 3 pracovny (dílny), společenská místnost, posilovna, počítačový koutek a sociální zařízení. K objektu náleží také přilehlá zahrada s pergolou a venkovním posezením (viz. fotogalerie – prostředí stacionáře).
Služba je poskytována pracovním týmem ve složení: 1x sociální pracovník a zároveň vedoucí DS, 3x pracovník v sociálních službách a 1x provozní pracovník.

Další informace o našem poslání, cílech a podmínkách poskytování služby se dozvíte z Veřejného závazku a Informačního letáku.

 
Copyright © 2019 Středisko sociálních služeb města Kopřivnice, p.o.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
.